Главная Строительство и ремонт

Особливості бразильського сланцю

Зовнішнє оформлення будинку – кропіткий і трудомісткий процес, який вимагає значних матеріальних витрат. При оформленні екстер’єру або інтер’єру важливо правильно підібрати будівельний матеріал. Сучасні компанії-виробники пропонують величезну кількість продукції, яка не завжди відповідає заявленій якості. Тому помилитися дуже легко. На що ж потрібно звертати увагу при покупці матеріалу? Звичайно ж, на виробника. Чим відоміша торгова марка, тим вище ймовірність того, що надається товар, який пройшов обов’язковий належний контроль і отримав сертифікацію міжнародного зразка. А ось вибір матеріалу залежить виключно від ваших фінансових можливостей.

Найбільш затребуваним, найкращим і універсальним вважається бразильський сланець Samaca. Його добувають в декількох бразильських кар’єрах, тому матеріал екологічний і натуральний. Сланець являє собою груду каміння з шаруватою структурою. Один від одного їх відрізняє кольорова гама і технічні характеристики. Але всі вони однаково міцні, практичні і довговічні.

Сланець є одним з кращих будівельних матеріалів, тому що процес його добування і кінцева обробка постійно контролюється. Крім того, на кожному виробничому процесі застосовуються інноваційні техніки і сучасне обладнання. Універсальність каменю дозволяє використовувати його під час облицювання фасаду, ландшафтного дизайну, майданчиків, доріжок і т.д. Якщо ви хочете купити сланець Samaca, звертайтесь до спеціалізованих магазинів. Матеріал відрізняється відмінними експлуатаційними особливостями. Для нього характерний не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і довговічність. Матеріал відрізняється низьким рівнем ковзання, тому його встановлюють для підлогового покриття ванних кімнат, кухонь.

Монтаж каменю досить непростий, вимагає від майстра наявності досвіду і професіоналізму. Але правильна установка матеріалу дозволяє досягти ексклюзивного дизайнерського оформлення. Звичайно, сланець дорогий. На цінову політику впливає фактура, форма, розмір, кольорова гама, текстура каменю.

Якщо говорити про технічні характеристики каменю, крім довговічності слід згадати про його протипожежні властивості. Крім того, матеріал не пропускає вологу, стійкий до появи корозії, не боїться несприятливих погодних умов, кислотних дощів. Не піддається ультрафіолетовому випромінюванню, а також не деформується при тепловій дії.